facebook pixel

הקאמבק של ברזי הפרח

הקאמבק של ברזי הפרח 4
19אפר
0Comments

צרור ברזי פרח צבעוניים יהפכו כל חדר רחצה אפרורי לגינה ססגונית. קולקציית ברזי הפרח מבית NEVE האיטלקית מציעה עיצוב של פעם עם הטכנוטלוגיה המתקדמת של היום

פעם ברז היה ברז היה ברז… ימין לקרים, שמאל לחמים, פותחים, סוגרים, המים זורמים בפונקציונאליות מושלמת ובזה תם הסיפור. היום, בעולם בו עיצוב וטרנד נכנסו כחלק משמעותי ממשוואת פיתוח המוצר, המעניקה תשומת לב שווה לפונקציונאליות ולמראה האסתטי המעוצב, גם תחום הברזים זוכה ליחס מיוחד ולמקום של כבוד בחלל.

ברזים אדומים מתוך סדרת VOLANTE

ברזים אדומים מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

באופן כללי, מעצם היותם משולבים תמיד כחלק ממערך טוטאל לוק שלם הכולל כיור, ריצוף וחיפוי (ברז מעל כיור, ברז מתוך כיור, ברז בצד הכיור, ברז מהקיר, ברז מהרצפה וכד'…) הופכים הברזים להיות תוספת שהפכה במהלך השנים למעין תכשיט המוסר לאומה מסרים עיצוביים חשובים. על אף שברז, במרבית הפעמים, יהיה קטן יותר מהכיור שלו, יש בו עוצמה עיצובית רבה, בין אם מדובר בברזים צבעוניים, ברזים תעשייתיים, ברזים מוזהבים או ברזים בעלי צורות שאינן קונבנציונאליות.

ברזים צבעוניים מתוך סדרת VOLANTE

ברזים צבעוניים מתוך סדרת VOLANTE

אם קולקציית הברזים החדשה של המותג האיטלקי NEVE, שנחתה לאחרונה בויה ארקדיה, מזכירה לכם משהו מהעבר, הרי זה מכיוון שVolante  (הגה באיטלקית) הסדרה החדשה מבית NEVE האיטלקית, שואבת את השראתה מברזים תעשייתיים פשוטים, כמו אלו שרואים לפעמים מחוץ לבנייני מגורים או במפעלים, אלא שתחת ידם של מעצבים איטלקיים, קיבלו ברזי הפרח, טאץ' מודרני ושיק איטלקי.

אל תתנו למראה הפשוט והנקי של ברזי Volante  להטעות אתכם – מדובר בברזים חכמים ומתוחכמים, המבוססים על מנגנון הפעלה פרוגרסיבי. מה שאומר שבעת סיבוב הברז שמאלה (לפתיחת זרם המים החמים), הטמפרטורה ועוצמת הזרם מתגברות בהדרגה, כך שאין כל סכנה לקבלת כוויה. תכונה זו הופכת את ברזי Volante לבטוחים במיוחד, בעיקר בסביבה בה ילדים פותחים וסוגרים את הברז בעצמם.

ברז צהוב מתוך סדרת VOLANTE

ברז צהוב מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז טורכיז מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז טורכיז מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז אדום מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז אדום מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז סגול מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז סגול מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

תכונה מרשימה נוספת של ברזים אלו היא החומרים מהם  הם עשויים. באופן כללי, מקפידה חברת NEVE לייצר ברזים מסטנסיל 316 הנחשב לסטנסיל מובחר בעל צפיפות חומר גבוהה ביותר. הסטנסיל של NEVE מגיע בדרך כלל בגימור מוברש המעניק מראה ראף, אם כי ניתן לקבל את הברזים גם בגימור מבריק. הצינור והברז עשויים סטנסיל 316, חזק, איתן וחסין חום (ממש כמו סירי נירוסטה במטבח!) והם ישרתו אתכם נאמנה למשך שנים רבות. ידיות הברז, לעומת זאת, עשויות פורצלן בעבודת יד, והן מפוסלות ונצבעות ידנית אחת-אחת. כי ככה זה אצל האיטלקים- קפדנות עד הפרט האחרון. NEVE היא חברה צעירה הנחשבת לחברה בועטת ונועזת, באיטליה שהפכה ללהיט החם של אנגליה וכעת ביצעה נחיתה גם כאן בישראל. החברה מתמחה בייצור ברזים איטלקיים וכלים סניטריים, בעלי מסר עיצובי מעודכן, אפוף סטייל ושיק איטלקי.

ברז אדום וברז סגול מותקנים בצידו של כיור בחדר רחצה אפור מתוך סדרת  VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז אדום וברז סגול מותקנים בצידו של כיור בחדר רחצה אפור מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברזים לבנים מותקנים אחד מעל לשני בחדר רחצה אפור מתוך סדרת  VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברזים לבנים מותקנים אחד מעל לשני בחדר רחצה אפור מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

על אף שפירוש המילהVolante  הוא הגה באיטלקית, הברזים בסדרה, מזכירים בצורתם פרח והם אחד האלמנטים האולטימטיביים לשילוב כתמי צבע, בעלי נוכחות שאינה משתלטת, לחלל. מספיק לשלב ברז פרח צהוב על רקע של חדר רחצה אפרפר, כדי להכניס בו קו צעיר ומעודכן. כך גם כיור לבן סטנדרטי, יקבל חיים ואופי אם ישולבו בו זוג ברזים אדומים.

משחקי שחור לבן בחדר הרחצה- זוג ברזים לבנים מעל כיור לבן וזוג ברזים שחורים מעל כיור שחור בחדר רחצה אפור מתוך סדרת  VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

משחקי שחור לבן בחדר הרחצה- זוג ברזים לבנים מעל כיור לבן וזוג ברזים שחורים מעל כיור שחור בחדר רחצה אפור מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז סגול מלוכלך מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

ברז סגול מלוכלך מתוך סדרת VOLANTE להשיג בויה ארקדיה

חשוב לכם לדעת כמה עולה ברז? או איך מתקינים את הברז בשטח? מחירם של הברזים נע בין 1500-2500שח בהתאם לדגם. מדובר בעלות סבירה ביותר, בהתחשב באיכות הייצור, באלמנט הבוטיק המאפיין אותם, העובדה שהם מותקנים בקלות על תשתית אינסטלציה קיימת וניתנים להתקנה ולהתאמה בכל מקום בבית בכיורים, מהקיר, על מוט הטוש ואפילו מהרצפה.

ברז ירוק מתוך סדרת VOLANTE

ברז ירוק מתוך סדרת VOLANTE

ברז ירוק בהיר מתוך סדרת VOLANTE

ברז ירוק בהיר מתוך סדרת VOLANTE

ברז סגול בהיר מתוך סדרת VOLANTE

ברז סגול בהיר מתוך סדרת VOLANTE

יופיים הייחודי ויוצא הדופן הופך את ברזי Volante לפריט עיצובי משובח המשלב איכות ופרקטיקה לצד מוצר מעוצב ונחשק.


Leave a reply:

* required
לתיאום שעת ייעוץ חינם

לפגישת יעוץ חינם עם אדריכל חייגו 050-8090335 או השאירו פרטים:

לתיאום פגישת ייעוץ