facebook pixel

יין עד הבית

יין עד הבית 8
04אוג
0Comments

תרבות היין המתפתחת במחוזותינו היא כזאת שיש להתקנא בה. כל בית יין שמכבד את עצמו מעביר לקהל לקוחותיו סדנאות, הרצאות וטעימות, הכל כדי להרחיב את הדעת ולסייע ללקוח לבחור את הטוב והמתאים ביותר עבורו. הצרכן הישראלי הוא איש העולם הגדול, מכיר יודע ומסתבר שגם לא מפחד לטעום. גם אם אתם מאלו שהחליטו ערב אחד להשאיר את הילדים עם הבייביסיטר ולפרגן לעצמכם באיזו סדנת יין מושקעת, דוקטור ליין לא תצאו ממנה. תמיד כיף ללמוד עוד מושג או שניים, כדי לעשות רושם על החברים בארוחת שיש הקרובה והחוויה לכשעצמה היא סוג של אסקפיזם בורגני שכיף להיות חלק ממנו, אבל רגע לפני שהאורחים מגיעים, אתם אצים רצים לסופר הקרוב מנסים לרכז מאמצים ולבחור את הבקבוק שנראה הכי מתוחכם מבין כל הלייבלים המוכרים, כדי למנוע מעצמכם פאדיחות. שירות בוטיק חדש יחסית, לפחות כאן בביצה המקומית, מציע מנויי יין. משלוח אישי שמגיע אליכם אחת לחודשיים עד לפתח הבית וכולל מארז של 6-12 בקבוקי יין, כולם נבחרו בקפידה מיקבי בוטיק בארץ ומעבר לים. אתם אלו שבוחרים אם המארז יכיל רק יינות אדומים או בלנד של אדומים ולבנים יחד.

צילום: יח

גלי פייגין ויעל אבידור למדו לתואר שני במנהל עסקים בארצות הברית. השתיים נפגשו כשהצטרפו למועדון היין של האוניברסיטה. בזמן שהותם ביבשת האפשרויות הבלתי מוגבלות, נחשפו השתיים לתרבות מנויי היין, הנהוגה כבר שנים רבות ומקובלת מאוד בארצות הברית. הרעיון קסם להן, אך כל אחת המשיכה בטיפוח ופיתוח הקריירה האישית שלה. כששבו לישראל, החליטו לא להניח לרושם שהשאיר עליהם רעיון מנוי היין והחליטו להפשיל שרוולים ולפתוח שירות בוטיק דומה, לשוק המקומי. היינות שבוחרות פייגין ואביגדור הם לא היינות שתמצאו על המדפים בסופר. מדובר ביינות נבחרים מיקבי בוטיק נחשבים שיגיעו ממש עד לפתח ביתכם ובמחירים מאפשרים, שיהיו לרוב נמוכים בהרבה מאלו שתפגשו בחנויות היין השונות.

ארגז היינות של DEVINE צילום: יח

ארגז היינות של DEVINE צילום: יח"צ

ג'סי בודק הוא הצלע הגברית במשולש היינות המקומי. בודק הוא סומלייה צרפתי שכמו שתי הבנות, התאהב ביין בזמן לימודיו האקדמאיים באוניברסיטת קורנל (ארה"ב). עם חזרתו לארץ היה למנהל של מסעדת כתית וסומלייה במסעדות הגורמה קרן, רפאל ומול ים. בודק הוא שופט קבוע באשכול הזהב, חבר בוועדת המומחים למונחי ומושגי יין מטעם האקדמיה ללשון עברית, יועץ בנושאי יין לאספני יין, יקבים ומסעדות ואף הוכתר לסומלייה הטוב בישראל כשהוענק לו 'פרס ירדן'.

הקמת שירות הבוטיק, לווה ומלווה גם היום במנות גדושות של תשומת לב ומקצוענות. כבר בראשית המיזם חברה DEVINE לחברה המובילה בארצות הברית לניהול מועדוני יין. לחברה מומחים בכל אזורי הגידול השונים בעולם, המכירים היטב את התעשייה המקומית ויודעים לבצע את הבחירות המדויקות והאנינות ביותר של הבקבוקים. את הבחירות הטראנס אטלנטיות משלימים ב- DIVINE עם מיטב ייקבי הבוטיק המקומיים.

עוד לפני שנתייחס לתכולה, אין  כיף יותר מלקבל פעם בחודשיים חבילה. ובהיעדר דוד עשיר מאמריקה, שיעשה בשבילנו את העבודה, אין כמו מעט פרגון אישי שיעלה חיוך נהנתני על שפתותינו. חלק מהשירות המוקפד, מתייחס לטעמכם האישי. ככל שתתנסו במשלוחים ותגיבו אליהם, כך יידעו ללקט וליצור עבורכם את תמהיל הטעמים המתאים לכם. כל בקבוק יין שתקבלו, מאובזר בדף הסבר בו תמצאו טיפים לטעימה שרשם עבורכם הסומלייה של החברה וכן הסבר קצר על הסיבות לבחירה ביין המסוים. את מנוי היין מבטיחים ב-DEVINE, ניתן להפסיק בכל עת, כך שאתם לא מתחייבים מראש, ואנחנו מודים שאותנו זה די הרגיע.

ארגז היינות של DEVINE אין כיף מלקבל חבילה מלאה בהפתעות צילום: יח

ארגז היינות של DEVINE אין כיף מלקבל חבילה מלאה בהפתעות צילום: יח"צ

בלי קשר אם אתם מבינים ביין או בדרך להבין, שליפה של בקבוק מיקב בוטיק אפוף שיק, תציב אתכם כסומלייה מדופלם בעיני החברים שלכם שיושבים מסביב לשולחן. מה שנותר לכם הוא להתאמן על זווית מזיגה נכונה (זווית סיבובית כיאה למקצוענים, כזאת שלא משאירה טיפות) ולהצטייד במפית בד לבנה שתתלפף לכם על הזרוע.

דבר נוסף שנחמד לדעת, האתר מאפשר משלוח חד פעמי של ארגז יינות כמתנה. תחשבו כמה פעמים אנחנו שוברים את הראש מה אפשר לתת למי שיש לו כבר הכל…. (בדרך כלל מדובר באנשים שאוהבים יינות…)

לאתר 


Leave a reply:

* required
לתיאום שעת ייעוץ חינם

לפגישת יעוץ חינם עם אדריכל חייגו 050-8090335 או השאירו פרטים:

לתיאום פגישת ייעוץ