הטבע מטפס על הקירות - ויה ארקדיה | התשוקה לעיצוב הבית
עמוד הבית

מגזין ויה

הטבע מטפס על הקירות

הטבע מטפס על הקירות

השילוב בין טכנולוגיה חדישה ומתקדמת לבין שחזור מסורות אומנות ויצירה מקומיות ותקופתיות הוא המפתח למוצרי החיפוי המרתקים, המעניינים, האיכותיים והחדשניים, המגיעים מדי עונה לויה ארקדיה ובהמשך- לבתים ולחללים מעוצבים ומעוררי השראה. אחד הטרנדים הבולטים והחמים ביותר בתחום הזה הוא הטרנד המטפס, בו האריחים עמם ריצפו את הרצפה, ממשיכים ומטפסים גם כחיפוי על הקיר הצמוד, ליצירת מראה המשכי.

לצד אופנות ומגמות משתנות וחולפות, אנו עדים בשנים האחרונות למגמה של חזרה למראה טבעי ואותנטי, שבא לידי ביטוי הן במלתחות האופנה המקדישות מקום של כבוד לשימוש בחומרים טבעיים והן בתחום עיצוב הבית, שם מתמקדים בחיקויים המאפשרים שילוב בין מראה אותנטי לתחזוקה פרקטית. תודות לטכנולוגיות מתקדמות ניתן להגיע היום, לרמות גבוהות, חלקן מעוררות השתאות, של חיקוי חומרי בסיס בטבע. כך, למשל, קולקציית אריחי גרניט פורצלן דמויי השיש מבית חברת fmg האיטלקית, קרויה על שם המאפיין העיקרי שלה: slabs xxxl, והיא כוללת, אריחי פורצלן המדמים אבן ושיש בגדלים יוצאי דופן – ניתן להזמין אריחים במידות של עד מטר וחצי על שלושה מטרים (!). האריחים דקים יחסית לגודלם, מלוטשים להפליא ועמידים בפני לחצים. התקנתם פשוטה וקלה וניתן להרכיבם על אריחים קיימים. הביקוש ליצירת גודל ומרחב הוא שהוביל לפיתוח אריחי הענק. באופן הזה, לאט לאט, אבל בטוח, תחום החיפויים משתנה, מתעדכן והופך לדינאמי, יצירתי ומסעיר, ומבצע ריחוק אופנתי מבלטות ה- 20 על 20.

לבטון קסם מיוחד. החומר הנוקשה והקודר זוכה לעדנה בשנים האחרונות, המתמקדת במראה החשוף והלא מלוטש שלו, בעיקר כשמדובר בסגנון התעשייתי והמודרני. הבטון הוא חומר ורסטילי ומפתיע, הלובש ופושט צורות ומרקמים ומגיש משחק קונטרסטי, בו הגסות והעידון, מהווים שחקנים ראשיים. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, המבוססות על שילוב של צמנט איכותי, מיקרו מינרלים וסיבים מיוחדים, ניתן להעניק לאריח מראה אותנטי של בטון אמיתי, בעל שונות גבוהה, בין אריח לאריח, המבליטה את חוסר האחידות הנוצר בעבודה עם החומר המקורי, ואף להעשיר אותו במראה תלת מימדי, הטבעת דוגמאות, משחקי עוביים ולהעניק לו צבעוניות כזו או אחרת.

השכלולים הטכנולוגיים לא התמקדו בבטון בלבד ומציעים חיקויים מרהיבים המדמים פרקט, אבן מחוספסת, אריחי בוץ, אריחי חימר ונוספים. האריחים עוברים שריפות וצביעות שונות המעצימות את המראה האותנטי.

הסדרי נגישות ויה ארקדיה

ויה ארקדיה נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם עם מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי נגישות במבנה החנות

החנות נמצאת ברחוב הלח"י 9 בבני ברק

  • חנייה במקביל למדרכה בצמוד לחנות ולחניונים הפזורים ברחוב
  • המעברים בחנות רחבים ומאפשרים מעבר נוח בתוך החלל
  • בעמדת קבלה קיימת מערכת עזר לשמיעה מסוג לולאת השראה
  • שירותי נכים בחנות לשימוש בלקוחות

שירות לקוחות נגיש

  • מוקד טלפוני נגיש– המענה הקולי הונגש כך שהמידע מועבר בקצב איטי, בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.
  • אמצעים ליצירת קשר– קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:

מענה טלפוני: 03-6142000

מענה בכתב: בצור קשר באתר (להוסיף קישור לצור קשר)

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים, כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט.

מידע על נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA  העדכנית ביותר.

מסמכים או סרטוני וידאו שעלו לאתר לפני אוקטובר 2017 ייתכן שלא נגישים באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך כזה או בסרטון, תוכלו לפנות לרכז נגישות בויה ארקדיה ואנחנו נדאג להנגיש לכם את המידע.

בדיקות וייעוץ הנגישות בוצעו על ידי חברת A2Z נגישות ושיווק באינטרנט

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, ניתן לפנות לרכז הנגישות של החברה  ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות בקבוצת נגב

  • שם: יוסי שקואי
  • טלפון: 03-9436752
  • מקום המשרד: ראשון לציון
  • דוא”ל:  yossis@negev-new.co.il

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 26.4.2020

היי!

מה נשמע? אנחנו כאן כדי לעזור לכם, כתבו לנו ונשמח לסייע לכם.