הקאמבק של ברזי הפרח - ויה ארקדיה | התשוקה לעיצוב הבית
עמוד הבית

מגזין ויה

הקאמבק של ברזי הפרח

הקאמבק של ברזי הפרח

צרור ברזי פרח צבעוניים יהפכו כל חדר רחצה אפרורי לגינה ססגונית. קולקציית ברזי הפרח מבית NEVE האיטלקית מציעה עיצוב של פעם עם הטכנוטלוגיה המתקדמת של היום

פעם ברז היה ברז היה ברז… ימין לקרים, שמאל לחמים, פותחים, סוגרים, המים זורמים בפונקציונאליות מושלמת ובזה תם הסיפור. היום, בעולם בו עיצוב וטרנד נכנסו כחלק משמעותי ממשוואת פיתוח המוצר, המעניקה תשומת לב שווה לפונקציונאליות ולמראה האסתטי המעוצב, גם תחום הברזים זוכה ליחס מיוחד ולמקום של כבוד בחלל.

באופן כללי, מעצם היותם משולבים תמיד כחלק ממערך טוטאל לוק שלם הכולל כיור, ריצוף וחיפוי (ברז מעל כיור, ברז מתוך כיור, ברז בצד הכיור, ברז מהקיר, ברז מהרצפה וכד'…) הופכים הברזים להיות תוספת שהפכה במהלך השנים למעין תכשיט המוסר לאומה מסרים עיצוביים חשובים. על אף שברז, במרבית הפעמים, יהיה קטן יותר מהכיור שלו, יש בו עוצמה עיצובית רבה, בין אם מדובר בברזים צבעוניים, ברזים תעשייתיים, ברזים מוזהבים או ברזים בעלי צורות שאינן קונבנציונאליות.

אם קולקציית הברזים החדשה של המותג האיטלקי NEVE, שנחתה לאחרונה בויה ארקדיה, מזכירה לכם משהו מהעבר, הרי זה מכיוון שVolante  (הגה באיטלקית) הסדרה החדשה מבית NEVE האיטלקית, שואבת את השראתה מברזים תעשייתיים פשוטים, כמו אלו שרואים לפעמים מחוץ לבנייני מגורים או במפעלים, אלא שתחת ידם של מעצבים איטלקיים, קיבלו ברזי הפרח, טאץ' מודרני ושיק איטלקי.

אל תתנו למראה הפשוט והנקי של ברזי Volante  להטעות אתכם – מדובר בברזים חכמים ומתוחכמים, המבוססים על מנגנון הפעלה פרוגרסיבי. מה שאומר שבעת סיבוב הברז שמאלה (לפתיחת זרם המים החמים), הטמפרטורה ועוצמת הזרם מתגברות בהדרגה, כך שאין כל סכנה לקבלת כוויה. תכונה זו הופכת את ברזי Volante לבטוחים במיוחד, בעיקר בסביבה בה ילדים פותחים וסוגרים את הברז בעצמם.

תכונה מרשימה נוספת של ברזים אלו היא החומרים מהם  הם עשויים. באופן כללי, מקפידה חברת NEVE לייצר ברזים מסטנסיל 316 הנחשב לסטנסיל מובחר בעל צפיפות חומר גבוהה ביותר. הסטנסיל של NEVE מגיע בדרך כלל בגימור מוברש המעניק מראה ראף, אם כי ניתן לקבל את הברזים גם בגימור מבריק. הצינור והברז עשויים סטנסיל 316, חזק, איתן וחסין חום (ממש כמו סירי נירוסטה במטבח!) והם ישרתו אתכם נאמנה למשך שנים רבות. ידיות הברז, לעומת זאת, עשויות פורצלן בעבודת יד, והן מפוסלות ונצבעות ידנית אחת-אחת. כי ככה זה אצל האיטלקים- קפדנות עד הפרט האחרון. NEVE היא חברה צעירה הנחשבת לחברה בועטת ונועזת, באיטליה שהפכה ללהיט החם של אנגליה וכעת ביצעה נחיתה גם כאן בישראל. החברה מתמחה בייצור ברזים איטלקיים וכלים סניטריים, בעלי מסר עיצובי מעודכן, אפוף סטייל ושיק איטלקי.

על אף שפירוש המילהVolante  הוא הגה באיטלקית, הברזים בסדרה, מזכירים בצורתם פרח והם אחד האלמנטים האולטימטיביים לשילוב כתמי צבע, בעלי נוכחות שאינה משתלטת, לחלל. מספיק לשלב ברז פרח צהוב על רקע של חדר רחצה אפרפר, כדי להכניס בו קו צעיר ומעודכן. כך גם כיור לבן סטנדרטי, יקבל חיים ואופי אם ישולבו בו זוג ברזים אדומים.

חשוב לכם לדעת כמה עולה ברז? או איך מתקינים את הברז בשטח? מחירם של הברזים נע בין 1500-2500שח בהתאם לדגם. מדובר בעלות סבירה ביותר, בהתחשב באיכות הייצור, באלמנט הבוטיק המאפיין אותם, העובדה שהם מותקנים בקלות על תשתית אינסטלציה קיימת וניתנים להתקנה ולהתאמה בכל מקום בבית בכיורים, מהקיר, על מוט הטוש ואפילו מהרצפה. יופיים הייחודי ויוצא הדופן הופך את ברזי Volante לפריט עיצובי משובח המשלב איכות ופרקטיקה לצד מוצר מעוצב ונחשק.

הסדרי נגישות ויה ארקדיה

ויה ארקדיה נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם עם מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי נגישות במבנה החנות

החנות נמצאת ברחוב הלח"י 9 בבני ברק

  • חנייה במקביל למדרכה בצמוד לחנות ולחניונים הפזורים ברחוב
  • המעברים בחנות רחבים ומאפשרים מעבר נוח בתוך החלל
  • בעמדת קבלה קיימת מערכת עזר לשמיעה מסוג לולאת השראה
  • שירותי נכים בחנות לשימוש בלקוחות

שירות לקוחות נגיש

  • מוקד טלפוני נגיש– המענה הקולי הונגש כך שהמידע מועבר בקצב איטי, בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.
  • אמצעים ליצירת קשר– קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:

מענה טלפוני: 03-6142000

מענה בכתב: בצור קשר באתר (להוסיף קישור לצור קשר)

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים, כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר, כך על פי מחקר שנערך בשנת 2003 ע"י חברת מייקרוסופט.

מידע על נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.

לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA  העדכנית ביותר.

מסמכים או סרטוני וידאו שעלו לאתר לפני אוקטובר 2017 ייתכן שלא נגישים באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך כזה או בסרטון, תוכלו לפנות לרכז נגישות בויה ארקדיה ואנחנו נדאג להנגיש לכם את המידע.

בדיקות וייעוץ הנגישות בוצעו על ידי חברת A2Z נגישות ושיווק באינטרנט

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, ניתן לפנות לרכז הנגישות של החברה  ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות בקבוצת נגב

  • שם: יוסי שקואי
  • טלפון: 03-9436752
  • מקום המשרד: ראשון לציון
  • דוא”ל:  yossis@negev-new.co.il

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 26.4.2020

היי!

מה נשמע? אנחנו כאן כדי לעזור לכם, כתבו לנו ונשמח לסייע לכם.